Sukces siatkarki naszych zawodniczek

13 lutego w niedzielę w Ostródzie w Szkole Mistrzostwa Sportowego odbyła się druga edycja turnieju siatkarskiego dziewcząt z klas czwartych, piątych i szóstych. Spotkanie zakończyło się sukcesem naszych zawodniczek. Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła Dominika Buczek i Aleksandra Frączek z klasy piątej A (rocznikowo czwarta klasa). Srebrny medal zdobyły uczennice z klasy szóstej Marcelina Lesiew i Małgorzata Rychta. Z klasy piątej najwyżej uplasowała się drużyna na czwartym miejscu Paulina Wojtkowska i Olga Drzewicka. Wszystkie dziewczęta 12 drużyn dzielnie walczyły o każdy set i dostały się do ćwierćfinału. Mimo zmęczenia po całym dniu zawodniczki szczęśliwe wsiadły do pociągu i wróciły do domu pełne optymizmu bo w sobotę czeka je kolejny Turniej Kinder +Sport w Giżycku.

Danuta Małachowska