Wystąpienie naszej pierwszoklasistki na Olsztyńskiej Akademii Dzieci

W lutym br. w olsztyńskim Planetarium odbyło się trzecie spotkanie Olsztyńskiej Akademii Dzieci w roku akademickim 2019/2020, której organizatorem jest Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne oraz Polska Akademia Nauk w Olsztynie. Podczas zjazdu nasza uczennica z klasy IC – Ania Michałowska przedstawiła swój wykład , pt. „Co mnie interesuje w kosmosie?”. Ania poradziła sobie wspaniale, mimo że  była najmłodszym wykładowcą tego dnia. Jesteśmy dumni z naszej uczennicy, ponieważ było to jej pierwsze wystąpienie przed tak liczną publicznością.

Oprócz Ani, swój wykład zaprezentowała również nasza nauczycielka p. Agnieszka Michałowska, która opowiedziała małym studentom o „Exlibrisie, czyli niezbędnym elemencie domowej biblioteczki”.

 

W przyszłym roku szkolnym zachęcamy uczniów klas I-V do zapisania się na Olsztyńską Akademię Dzieci, ponieważ jest to wspaniała przygoda, łącząca naukę i zabawę.