Wyniki ogólnopolskiego konkursu DZIEŃ ZIEMI – „Ziemia to Nasz dom więc dbajmy o nią”

Dzień Ziemi obchodzony 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze – tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń.

Klasa 2a włączyła się w obchody Dnia Ziemi, pokazując, że SĄ PRZYJACIÓŁMI PRZYRODY – EKOLOGAMI  i DBAJĄ o ŚRODOWISKO.

Uczniowie przygotowali prace plastyczno – techniczne, kilka prac zostało zgłoszonych do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Bolix SA  z siedzibą w Żywcu. Prace uczniów można obejrzeć otwierając link:

https://www.facebook.com/448459368822040/videos/1011041162626339/

Praca Marii Naguschewskiej zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie.

Justyna Rypińska

Barbara Pratnicka