Rozstrzygnięcie konkursu miejskiego „Wspomnienia z czasów pandemii”

W ramach „Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich 2020” Miejska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie zorganizowała konkurs literacki „Wspomnienia z czasów pandemii”. Zadaniem uczestników było napisanie krótkiej formy literackiej, w której zawarte byłyby przemyślenia odnośnie trwającej pandemii koronawirusa. Prace mogły mieć dowolną formę literacką i wykonane przy wykorzystaniu różnych technik literackich, graficznych, plastycznych. Konkurs rozstrzygnięto 11 maja 2020 r.

Z ogromną przyjemnością informuję, iż

I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Natalia Zielaskiewicz (klasa VA)

Zwyciężczyni serdecznie gratuluję. Nagrodzoną pracę prezentuję poniżej.

Izabela Kraszewska-Szmidt

Zielaskiewicz_wspomnienie z czasów pandemii