Zwroty książek do biblioteki szkolnej klas 1-3

Rozliczenie nastąpi w dwóch etapach:

  1. Od 1czerwca w poniedziałki i piątki w godzinach 10.00-12.00 we wtorki, środy i czwartki w godzinach 15.00-17.00 będą przyjmowane tylko lektury i książki, które nie są podręcznikami. Książki należy  przynieść do szkoły w podpisanej (imię nazwisko klasa)  torbie foliowej.

  1. W dniach 16 – 25 czerwca będą przyjmowane zestawy podręczników.  Harmonogram, godziny i szczegóły zwrotu będą przesłane w następnej wiadomości i dostępne na stronie internetowej szkoły po 8 czerwca.

Prosimy już teraz przejrzeć podręczniki dziecka, zdjąć foliowe okładki (jeżeli są założone), wygumkować ewentualne zapiski, podpisać (jeżeli są nie podpisane), wyjąć wszystkie zbędne kartki, notatki . Zestawy niekompletne nie będą przyjmowane! Zgodnie z obowiązującymi w szkole przepisami, w przypadku zniszczenia lub braku podręcznika, rodzic ucznia wpłaca pieniądze (cennik dotacyjny z załączeniu) na konto szkoły  72 1020 3541 0000 5202 0291 5577  (w tytule przelewu należy wpisać – imię i nazwisko dziecka klasę i przedmiot), z tych pieniędzy będzie odkupiony nowy egzemplarz. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać do 15 czerwca na adres e.klodawska@sp33.olsztyn.pl

Do biblioteki nie oddajemy zeszytów ćwiczeń oraz podręczników do religii !!!

W DOMU

 

  • Uczniu/rodzicu ucznia przygotuj do oddania książki wypożyczone z biblioteki.
  • Nauczyciel bibliotekarz dla przypomnienia prześle tytuły książek za pomocą dziennika elektronicznego.
  •  Nie dezynfekuj książek żadnymi  preparatami chemicznymi.
  •  Załóż maseczkę i rękawiczki i nie zdejmuj jej przez cały pobyt w budynku.

W SZKOLE

  • Nauczyciel bibliotekarz będzie czekał na uczniów/rodziców w holu szkoły przy ul. Stramkowskiej
  •  Zachowaj odpowiedni odstęp.
  • Książki   odłóż w wyznaczonym miejscu, ponieważ pozostaną w kwarantannie.

 

 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przez dziennik elektroniczny z panią Elżbietą Kłodawską – Dulka

 


Cennik dotacyjny obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020

 

L.p. Tytuł Cena dotacyjna
1 Elementarz odkrywców. Podręcznik  cz 1 8,50
2 Elementarz odkrywców. Podręcznik  cz 2 8,50
3 Elementarz odkrywców. Podręcznik  cz 3 8,50
4 Elementarz odkrywców. Podręcznik  cz 4 8,50
5 Elementarz odkrywców.

Matematyka cz 1

7,75
6 Elementarz odkrywców.

Matematyka cz 2

7,75
7 English Quest . Książka ucznia. 24,75