Konkurs „Cukierek za dobry uczynek”

W bieżącym roku szkolnym w ramach działań wolontarystycznych zaplanowanych przez SKW uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Fundację „Dwa Skrzydła Anioła” z Lublina.

Celem konkursu ujętym w regulaminie jest uczenie młodzieży ze szkół podstawowych bezinteresownej pomocy potrzebującym we współpracy z rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji.

Aby wziąć udział w konkursie, należało założyć specjalny pamiętnik, w którym przy wsparciu rodziców i opiekunów uczestnicy opisywali swoje działania o charakterze dobroczynnym: bezinteresowna pomoc otoczeniu. Akcja trwała przez trzy miesiące, po czym szkolna komisja miała za zadanie ocenić wartość prowadzonych przez uczniów zeszytów, ich poziom merytoryczny, oryginalność i zaangażowanie w pomaganie.

Tegorocznymi zwycięzcami zostali:

 

I miejsce II miejsce
Kacper S. – IIID           Julia D.  – VIB

 

Organizator: SK Wolontariatu