Bieg o złotą monetę

Drodzy nauczyciele, uczniowie, rodzice!
W związku z obecną sytuacją Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” musiała odwołać Bieg o Złotą Monetę w formie stacjonarnej, który miał odbyć się w olsztyńskim parku Kusocińskiego. Lecz nie poddajemy się! Postanowiliśmy zorganizować IV Bieg o Złotą Monetę w wersji wirtualnej, tak, aby każdy mógł pobiec w dowolnym dla siebie miejscu i jednocześnie wesprzeć dzieci z Warmii i Mazur w tym trudnym czasie.

W biegu wirtualnym może wziąć udział każdy:

Dla dorosłych założeniem jest dystans minimum 5 km
Dzieci powinny pokonać trasę dostosowaną do swojego wieku

Wystarczy zapisać się na stronie: https://superczas.pl/ozlotamonete2020 i uiścić opłatę startową, która jest darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Otrzymacie na adres mailowy imienny numer startowy do samodzielnego wydruku, z którym dumnie pokonacie trasę.

Dystans można pokonać dowolną techniką (biegiem, chodem, spacerem czy nordic walking) i w dowolnym dla siebie miejscu i czasie (między dniem rejestracji a data końca wydarzenia – 07.06.2020r.)

Po biegu każdy uczestnik otrzyma piękny pamiątkowy medal, który wyślemy na adres podany w formularzu rejestracyjnym.

Zapraszamy na stronę wydarzenia, na której możecie podzielić się zdjęciami z biegu: https://www.facebook.com/events/282628229430289/

Więcej informacji znajdziecie także na stronie: http://przyszloscdladzieci.org/635956,Zapraszamy-na-wirtualny-quotIV-Bieg-o-Zlota-Monete.html

Zespół Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”