Międzynarodowy Dzień Kropki 2020

Czwarty raz zapraszamy uczniów naszej szkoły do wspólnego obchodzenia Międzynarodowego Dnia Kropki w dniu 15. września 2020r. Bawimy się w budynku na ul. Jeziołowicza i Stramkowskiej. Każdy tego dnia może ubrać rzeczy w kropki lub  przynieść jakiś przedmiot w kropki. Można także kropki wydrukować lub wykonać z papieru i nakleić na ubranie.
W  naszej szkole ponownie odbędą się kreatywne zajęcia i lekcje historii z KROPKĄ pt.” Czy Kopernik był w Kropce?” z wykorzystaniem słuchowisk Radia Olsztyn, zrealizowanych w ramach projektu „Charakternik ten Kopernik” współfinansowanego przez Muzeum Historii Polski oraz kodów QR.

Do wspólnej zabawy w dniu 15. września 2020r. zaprasza klasa 5B. We wtorek naklej swoją kropkę na drzwi pracowni 208 i tablice znajdujące się przy sali 208. Baw się razem z Nami.

Dzień Kropki obchodzony jest 15 września, ale w szkole/klasie może zostać zorganizowany w każdym dniu. Każdy chętny nauczyciel/wychowawca może wybrać inny, wygodny dla siebie termin.
Odkryj swoją kropkę i powielaj dobro. Odkryj swój talent i odkrywaj talenty innych. Kropka może być postawiona na kartce, kamieniu czy starej butelce.

W tym dniu nie chodzi o kropki, a o KREATYWNE DZIAŁANIA 🙂

Pozdrawiam KROPKA
Joanna Mieszczyńska