Świąteczny detektyw – escape room „Na ratunek św. Mikołajowi”

Święta tuż, tuż… Każdy z nas czeka na prezenty od św. Mikołaja, które będą czekać pod świątecznym drzewkiem.
Moi drodzy stała się rzecz straszna… doszły mnie słuchy, że św. Mikołaj zgubił szyfr, który otwiera drzwi do fabryki zabawek. Pomóż mu go odszukać, aby zdążył rozwieźć podarunki do wszystkich dzieci. Wciel się w rolę detektywa i rozwiąż zagadki czekające w escape roomie, znajdującym się w linku  https://view.genial.ly/5fba40f1182eec0cf60d4bf5/presentation-na-ratunek-sw-mikolajowi

W nagrodę za uratowanie honoru św. Mikołaja, każdy uczeń otrzyma pochwałę – na II półrocze!!! (czyli wpiszę je w pierwszym dniu II okresu). Wystarczy, że prześle wiadomość do Agnieszki Michałowskiej na czacie platformy Teams. W wiadomości trzeba napisać, o czym był film znajdujący się na końcu escape roomu oraz cztery cyfry szyfru.

Do wspólnej świątecznej zabawy zaprasza nauczyciel bibliotekarz – Agnieszka Michałowska