Dziennik elektroniczny – Aplikacja mobilna „Nasze Szkoły”

Informujemy, że w dniu 10.12.2020 r. przez firmę Librus została opublikowana w Sklepie Google Play i App Store aktualizacja aplikacji mobilnej „Nasze Szkoły” do wersji 5.4.2 która rozwiązuje problem dot. logowania do aplikacji.

Użytkownicy aplikacji powinni pobrać aktualizację aplikacji na swoich telefonach lub tabletach z odpowiednich Sklepów w zależności od posiadanego systemu:

Android – Sklep Google Play

iOS – Sklep App Store

W przypadku wystąpienia komunikatu z prośbą o weryfikację konta po zainstalowaniu nowej wersji aplikacji należy zalogować się do dziennika elektronicznego za pomocą przeglądarki internetowej na stronie edukacja.olsztyn.eu następnie wybrać ikonę Aplikacje mobilne i wygenerować nowy kod dla danego konta. Nowy kod i pin należy wpisać w aplikacji mobilnej. Po wpisaniu aplikacja mobilna powinna działać prawidłowo.