Zawody Kinder+Sport

6 lutego 2021 r. odbyły się zawody w mini siatkówce dziewcząt Kinder+ Sport w Bartoszycach. Naszą szkołę SP 33 reprezentowały cztery różne drużyny z klas sportowych. Najdalej zaszła drużyna trójek, która zajęła 5. miejsce. W jej składzie były: Iga Florkiewicz (kapitan), Dominika Buczek, Ola Frączek oraz Oliwia Wasilewska. W drugiej trójce były: Gabrysia Chaberek (kapitan), Ania Kopeć i Julia Żółtańska. Były jeszcze drużyny dwójek i czwórek. Dwójki doszły do jednej szesnastej finału i w ich składzie były: Oliwia Kozakiewicz, Natalka Wiśniewska oraz kapitan Kalina Sawczyńska. Do czwórek należą dwie kapitanki Olga Drzewicka i Paulina Wojtkowska, Maja Jałoszyńska, Natalia Zielaskiewicz i Zuzia Pławska. Mimo, że nie udało się wszystkim drużynom wyjść z grupy, to wszystkie dziewczęta dzielnie i wytrwale walczyły. Jest to również zasługa naszej cierpliwej trenerki Danuty Małachowskiej-Pardo. Trzeba też pamiętać, że przez teraźniejszą sytuację było mało treningów i większość z zawodniczek pierwszy raz grała w tym składzie. Według mnie warto było jechać oraz ćwiczyć. Jestem przekonana, że z każdymi kolejnymi zawodami będzie nam szło coraz lepiej i będziemy zdobywały coraz wyższe miejsca.

Olga Drzewicka z klasy 6A