Balowy zawrót głowy

W dniu 8 lutego 2021 roku w Naszej Szkole zrobiło się wyjątkowo muzycznie, tanecznie, wesoło i kolorowo. W szkolnych salach zagościły postacie z różnych wymiarów i tych realnych, i tych bajkowych.

Stało się tak za sprawą wydarzenia, jakim był bal karnawałowy zorganizowany dla uczniów. Tym razem nie było wspólnych tańców i zabaw na sali gimnastycznej, bo stan pandemii podyktował nam inne karnawałowe zasady i każda klasa bawiła się w swoim gronie. Nie przeszkodziło to jednak ani dzieciom, ani nauczycielom w doskonałej zabawie.

Prawdziwa karnawałowa rewia mody i stylu także w tym roku była na najwyższym poziomie, bo wśród uczestników balu można było znaleźć niemalże każdą postać od superbohatera, po Harrego Pottera. Wśród naszych małych dam widać było także umiłowanie do stroju w stylu wróżki lub księżniczki, panowie natomiast przejawiali zamiłowanie do sportu i bohaterstwa. Jednakże żaden ze strojów nie przeszkodził jego właścicielowi szaleć i skakać przy dźwiękach wszechobecnej muzyki.

fot. Katarzyna Janus