Przebierz się za postać historyczną

Już Kartezjusz mówił, że „Każdy człowiek ma wielkie możliwości, musi je tylko odkryć”. Potwierdzeniem tego stwierdzenia okazał się konkurs  „Przebierz się za postać historyczną”, który odbył się w  ramach tygodnia języka polskiego.  Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, a kreatywność  uczniów w przedstawianiu wybranych postaci, skłoniła komisję konkursową do przyznania podwójnych nagród i wielu wyróżnień:

I miejsce:

Natalia Zielaskiewicz – klasa VIA

Szymon Strzyżewski- klasa VIA

II miejsce:

Adam Gołaszewski – klasa IVD

Mikołaj Michniewicz- klasa VA

III miejsce:

Kamila Antolak – klasa VI G

Sara Szalunas- VIID

Wyróżnienie:

Nikola Wiśniewska IVA

Julia Stankiewicz

Blanka Zielińska VA

Szymon Białczak 5A

Tymoteusz Kiernozek 5A

Zofia Stachura 5A

Cyprian Izbicki- VIA

Oliwier Akus-Piotrowski-VIG

Gabryjela Nowak-VIIE

Oliwia Szymańska  VIIF