Biblioteczny detektyw – escape room „Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci”

2 kwietnia obchodzimy wielkie święto literatury dziecięcej, które jest związane z Hansem Christianem Andersenem.
W związku z tym chciałam przygotować wystawę jego książek. Jednak zdarzyło się coś dziwnego?! Kiedy podeszłam do regału z baśniami, okazało się, że wszystkie baśnie Andersena zniknęły! Nie ma ani jednej książki!
Kto pomoże mi je odnaleźć?
Mam nadzieję, że znajdą się śmiałkowie!  Mile widziana pomoc rodziców.
Każdy może wcielić się w rolę detektywa i rozwiązać zagadki czekające w escape roomie, znajdującym się w linku: https://view.genial.ly/60638b007e2ace0cd7da1650/presentation-miedzynarodowy-dzien-ksiazki-dla-dzieci-sp33

Uczeń, który złapie „Złodzieja nad złodziejami” otrzyma nagrodę (pochwałę P3). Wystarczy, że do 19 kwietnia prześle wiadomość do Agnieszki Michałowskiej – na czacie platformy Teams lub na adres biblioteka@sp33.olsztyn.pl
W wiadomości należy wpisać kod gry, znajduje się na końcu escape roomu.

Zapraszam do wspólnej zabawy – Agnieszka Michałowska (nauczyciel bibliotekarz)