Wild Animals – projekt o dzikich zwierzętach

Czy wiesz czym żywi się mrówkojad? Albo jak wygląda surykatka? Nasi trzecioklasiści nie tylko to wiedzą, ale swoją wiedzę potrafią także zaprezentować w języku angielskim i podzielić się nią z rówieśnikami.

W ramach pracy stacjonarno-zdalnej na języku angielskim i w domach uczniowie klas 3b i 3c przygotowali projekty o wybranych przez siebie dzikich zwierzętach. W swoich pracach przedstawili wizerunki wybranych zwierząt, sporządzili opisy ich wyglądów, środowiska życia, umiejętności i spożywanego jedzenia.

To jeszcze nie koniec, bo finałem całości była publiczna prezentacja swojej ciężkiej pracy. Lekko nie było, bo pandemia pokrzyżowała nam trochę plany znowu, zamykając nas w domach. Ostatecznie jednak misja zakończyła się pełnym sukcesem i wszyscy mogli zaprezentować swoje ulubione dzikie zwierzęta.